Jiroudek František 1914–1991

Krajina s vodou, 1943

olej, plátno, rám, 75 × 51,5 cm, sign. PD F. Jiroudek 43

139 aukce 49

vyvolávací cena 15 000 Kč € 588

pol. č.140
aukce: 49
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena:
pol. č.141
aukce: 49
18 000 Kč / 705 €
vyvolávací cena:
pol. č.142
aukce: 49
32 000 Kč / 1 254 €
vyvolávací cena:

pol. č.143
aukce: 49
3 500 Kč / 137 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.144
aukce: 49
13 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.145
aukce: 49
380 000 Kč / 14 890 €
vyvolávací cena:
650 000 Kč
dosažená cena: