Aukce 49
> Položka 149
Frolka Arnošt 1877–1935
Krajina
olej, překližka, rám, 27,5 × 33 cm, sign. LD A. Frolka
149
aukce 49
vyvolávací cena
36 000 Kč
€ 1 411
Neogradyj Laszlo 1896–1962
Úly
150
18 000 Kč / 705 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Neogradyj Laszlo 1896–1962
Letní zahrada
151
26 000 Kč / 1 019 €
vyvolávací cena:
Stretti-Zamponi Jaromír 1882–1959
Praha na podzim
152
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
Orlík Emil 1870–1932
153
8 500 Kč / 333 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena:
Radimský Václav 1867–1946
Krajina s řekou, kolem 1920
154
120 000 Kč / 4 702 €
vyvolávací cena:
Bubeníček Ota 1871–1962
V píseckém lomu, 1915
155
16 000 Kč / 627 €
vyvolávací cena: