punc Diana, Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., stříbro, ryzost 800/1000, hmotnost netto 440,20 g, čiré sklo (jeden oťuk), mělký košík s vytlačovaným secesním dekorem a plastickým ouškem a dvěma volně loženými skleněnými miskami, výška 14 cm