Lada Josef 1887–1957
Dětské hry v létě, 1937
litografie, papír, poškozeno, 57 × 86 cm, sign. PD v tisku Jos. Lada 37, na rubu razítko Základní devítiletá škola ve Mžanech Vydalo Školní nakladatelství pro Čechy a Moravu v Praze 1940.
321
aukce 49
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 353
dosažená cena
9 000 Kč