Lhoták Kamil 1912–1990

Dívka z profilu na ulici, 1950

suchá jehla, papír, rám, sklo, 16 × 10 cm,sign. PD tužkou Kamil Lhoták, PD v tisku 18. 11. 1950

Provenience: Z významné sbírky. Lit.: Šteff ek Libor: Kamil Lhoták grafi cké dílo v kontextu ostatní tvorby. Libor Šteff ek vlastním nákladem 2015, s. 161, obr. G 202. Uvedeno v soupisu díla Kamila Lhotáka pod č. G 202.

21 aukce 50

vyvolávací cena 6 000 Kč € 231

dosažená cena 19 000 Kč

pol. č.22
aukce: 50
9 000 Kč / 347 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.23
aukce: 50
14 000 Kč / 538 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.24
aukce: 50
9 000 Kč / 347 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.25
aukce: 50
9 000 Kč / 347 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.26
aukce: 50
9 000 Kč / 347 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.27
aukce: 50
16 000 Kč / 617 €
vyvolávací cena: