Kolíbal Stanislav *1925

kuličkové pero, papír, mírně poškozeno, rám, sklo, 29,5 × 21 cm, sign. PD tužkou Kolíbal, LD Album 76

31 aukce 50

vyvolávací cena 9 000 Kč € 347

dosažená cena 15 000 Kč

pol. č.32
aukce: 50
120 000 Kč / 4 626 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.33
aukce: 50
7 500 Kč / 289 €
vyvolávací cena:
pol. č.34
aukce: 50
38 000 Kč / 1 465 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.35
aukce: 50
48 000 Kč / 1 850 €
vyvolávací cena:
pol. č.36
aukce: 50
290 000 Kč / 11 180 €
vyvolávací cena:
550 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.37
aukce: 50
10 000 Kč / 386 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena: