Schaffhausen Internacional Watch Co

Pánské kapesní hodinky

puncováno, značeno Schaff hausen, Švýcarsko, masivní pánské kapesní hodinky, zlato, ryzost 585, obecný kov, pouzdro signované International Watch Co. Schaff hausen, číslo 987998, zlacený číselník, signovaný, stroj v chodu, značený IWC, mikroregulace, šroubované šatony, průměr 53 mm, šířka 13 mm, celková váha 105 g, dobová etue, značená Jan Spáčil v Samotiškách

44 aukce 50

vyvolávací cena 25 000 Kč € 964

pol. č.45
aukce: 50
2 100 000 Kč / 80 956 €
vyvolávací cena:
pol. č.46
aukce: 50
11 000 Kč / 424 €
vyvolávací cena:
pol. č.47
aukce: 50
7 000 Kč / 270 €
vyvolávací cena:

pol. č.48
aukce: 50
480 000 Kč / 18 504 €
vyvolávací cena:
480 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.49
aukce: 50
28 000 Kč / 1 079 €
vyvolávací cena:
pol. č.50
aukce: 50
9 000 Kč / 347 €
vyvolávací cena: