Rakousko, 10./20. léta 20. stol., okruh Dagoberta Peche a Wiener Werkstätte, zlacené a bíle lakované dřevo, nástěnná plastika čínského hráče na mandolínu na zdobeném sokl s palmou, výška 43 cm, nekompletní