Bibus František, Moravská Třebová
Nápojová souprava – 11 ks
vtlač. zn. B, Čechy, Moravská Třebová, Fr. Bibus a syn, varianta návrhu Otto Prutschera, 20.–30. léta 20. stol., alpaka s jemným kladívkovým dekorem, uvnitř částečně zlacena, dřevěné kulovité úchyty a ucha, 11 ks: 1 konvice s víkem, 1 konvička, 1 mléčenka, 1 menší konvička, 1 cukřenka, 6 šálků s podšálky, výška konvice 19 cm
179
aukce 50
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 347
dosažená cena
10 000 Kč