Čapek Josef 1887–1945

Žena, 1917–1918

linořez, papír, rám, sklo, 24,4 × 17,7 cm, sign. PD tužkou Josef Čapek, LD tužkou připsáno Žena

Provenience: Z významné zahraniční sbírky, získáno v r. 1974–1975. Lit.: Pečinková Pavla, Josef Čapek: Grafi ka. Praha 2009, obr. s. 94, v soupise grafi ky pod č. 80, s. 240.

5.2 aukce 51

vyvolávací cena 16 000 Kč € 625

dosažená cena 28 000 Kč

pol. č.5.3
aukce: 51
35 000 Kč / 1 366 €
vyvolávací cena:
pol. č.6
aukce: 51
28 000 Kč / 1 093 €
vyvolávací cena:
pol. č.7
aukce: 51
75 000 Kč / 2 732 €
vyvolávací cena:

pol. č.8
aukce: 51
15 000 Kč / 585 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.9
aukce: 51
15 000 Kč / 585 €
vyvolávací cena:
pol. č.10
aukce: 51
80 000 Kč / 3 123 €
vyvolávací cena: