Ranný Michal 1946–1981

Kámen, 1968

akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, 15 × 20,5 cm, sign. PD 2. 3. 68

14 aukce 51

vyvolávací cena 7 000 Kč € 273

pol. č.15
aukce: 51
30 000 Kč / 1 171 €
vyvolávací cena:
46 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.17
aukce: 51
12 000 Kč / 468 €
vyvolávací cena:
pol. č.18
aukce: 51
7 000 Kč / 273 €
vyvolávací cena:

pol. č.19
aukce: 51
12 000 Kč / 468 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.20
aukce: 51
12 000 Kč / 468 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.21
aukce: 51
12 000 Kč / 468 €
vyvolávací cena: