Párové hlavy andílků – 2 ks

střední Evropa, po r. 1700, závěsné oltářní hlavy andílků, řezbované polychromované dřevo, poškozeno, restaurováno hliníkem, opravené zlacení, stopy po červotoči, výška 24 a 28,5 cm

Soubor sakrálních soch pochází z významné sbírky.

88 aukce 51

vyvolávací cena 22 000 Kč € 859

pol. č.89
aukce: 51
130 000 Kč / 5 074 €
vyvolávací cena:
170 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.90
aukce: 51
20 000 Kč / 781 €
vyvolávací cena:
pol. č.91
aukce: 51
18 000 Kč / 703 €
vyvolávací cena:

pol. č.92
aukce: 51
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
pol. č.93
aukce: 51
6 000 Kč / 234 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.94
aukce: 51
24 000 Kč / 937 €
vyvolávací cena: