Aukce 51
> Položka 93
Moser, fa
Souprava sklenic na víno Diplomat – 6 ks
Čechy, Karlovy Vary, 2. třetina 20. stol., čiré broušené sklo, zlacené hrdlo s poloplastickým dekorem, 6 ks, výška 16,5 cm
93
aukce 51
vyvolávací cena
6 000 Kč
€ 234
dosažená cena
7 000 Kč
Sloup s tajnou schránkou
94
51
24 000 Kč / 937 €
vyvolávací cena:
J. & J. Kohn, fa
Židle z hotelu Ambassador – 2 ks
95
51
10 000 Kč / 390 €
vyvolávací cena:
Věšák sklopný
96
51
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
Dussek Adrian Eduard 1871–1930
Portrét ženy
97
51
100 000 Kč / 3 903 €
vyvolávací cena:
Frolka Arnošt 1877–1935
Krojačka s lucernou, kolem roku 1910
98
51
14 000 Kč / 546 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
Artěl
Svítidlo z hotelu Hvězdoslav
99
51
55 000 Kč / 2 147 €
vyvolávací cena: