Istler Josef 1919–2000

Kompozice, 1965

olej, sololit, rám, 45,7 × 34 cm, sign. UD Istler 65

117 aukce 51

vyvolávací cena 36 000 Kč € 1 405

dosažená cena 40 000 Kč

pol. č.118
aukce: 51
60 000 Kč / 2 342 €
vyvolávací cena:
pol. č.119
aukce: 51
14 000 Kč / 546 €
vyvolávací cena:
pol. č.120
aukce: 51
14 000 Kč / 546 €
vyvolávací cena:

pol. č.121
aukce: 51
30 000 Kč / 1 171 €
vyvolávací cena:
pol. č.122
aukce: 51
60 000 Kč / 2 342 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.123
aukce: 51
10 000 Kč / 390 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena: