Hlavička Tomáš *1950

Vlání, 2015

tavené a broušené sklo se zatavenou stříbrnou fólií, 16 × 17 × 6 cm, sign. Hlavička 2015

Provenience: Dílo získáno z ateliéru autora.

126 aukce 51

vyvolávací cena 10 000 Kč € 390

dosažená cena 10 000 Kč

pol. č.127
aukce: 51
80 000 Kč / 3 123 €
vyvolávací cena:
180 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.128
aukce: 51
40 000 Kč / 1 561 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.129
aukce: 51
140 000 Kč / 5 464 €
vyvolávací cena:

pol. č.130
aukce: 51
4 000 Kč / 156 €
vyvolávací cena:
pol. č.131
aukce: 51
70 000 Kč / 2 732 €
vyvolávací cena:
pol. č.132
aukce: 51
3 500 Kč / 137 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena: