Aukce 51
> Položka 129
Houser Milan *1971
Bez názvu, 2018
lak, barviva, pigment, plátno, 100 × 70 cm, sign. na rubu M. Houser
Odhadní cena 180 000–240 000 Kč.
129
aukce 51
vyvolávací cena
140 000 Kč
€ 5 464
Janeček Ota 1919–1995
Bez názvu, 1983
130
51
4 000 Kč / 156 €
vyvolávací cena:
Krůček Václav *1955
Bez názvu, 2001
131
51
70 000 Kč / 2 732 €
vyvolávací cena:
Dohnalová Tea *1993
Mísa, 2018
132
51
3 500 Kč / 137 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
Balcar Jiří 1929–1968
Abstraktní kompozice
133
51
8 000 Kč / 312 €
vyvolávací cena:
Lustr pampeliška
134
51
8 000 Kč / 312 €
vyvolávací cena:
Vízner František 1936–2011
Mísa
135
51
5 000 Kč / 195 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: