Aukce 51
> Položka 130
Janeček Ota 1919–1995
Bez názvu, 1983
litografi e, papír, 51/100, 50,2 × 62,7 cm, sign. PD tužkou Ota Janeček
130
aukce 51
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 156
Krůček Václav *1955
Bez názvu, 2001
131
51
70 000 Kč / 2 732 €
vyvolávací cena:
Dohnalová Tea *1993
Mísa, 2018
132
51
3 500 Kč / 137 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
Balcar Jiří 1929–1968
Abstraktní kompozice
133
51
8 000 Kč / 312 €
vyvolávací cena:
Lustr pampeliška
134
51
8 000 Kč / 312 €
vyvolávací cena:
Vízner František 1936–2011
Mísa
135
51
5 000 Kč / 195 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Kunc Milan *1944
Atom, 1979
136
51
120 000 Kč / 4 684 €
vyvolávací cena:
240 000 Kč
dosažená cena: