Aukce 51
> Položka 148
Zykmund Václav 1914–1984
V mlhách, 1981
asambláž, textil, tempera, karton, rám, sklo, 14,7 × 11,7 cm, sign. PD V. Zykmund 81
Pravost potvrzena PhDr. Alenou Zykmundovou.
148
aukce 51
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 156
dosažená cena
4 000 Kč
Gabriel Michal (*1960)
Objekt, 90. léta 20. stol.
149
51
12 000 Kč / 468 €
vyvolávací cena:
Neznámý autor
Typografie
150
51
30 000 Kč / 1 171 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:
Povážan Josef 1932–1992
Halb-rundeform, 1980
151
51
36 000 Kč / 1 405 €
vyvolávací cena:
46 000 Kč
dosažená cena:
Hanebeck Gerd 1939–2017
Mumien Buch, 80. léta 20. stol.
152
51
20 000 Kč / 781 €
vyvolávací cena:
Kříž Ivan *1941
Kůže poutá provaz, 2007
153
51
34 000 Kč / 1 327 €
vyvolávací cena:
Ovčáček Eduard *1933
Bez názvu, 1983
154
51
180 000 Kč / 7 026 €
vyvolávací cena:
180 000 Kč
dosažená cena: