Gabriel Michal (*1960)

Objekt, 90. léta 20. stol.

soustružené a vyřezávané dřevo, plexisklo, 18 × 14 × 14 cm

Provenience: Majitel získal dílo z ateliéru autora.

149 aukce 51

vyvolávací cena 12 000 Kč € 468

pol. č.150
aukce: 51
30 000 Kč / 1 171 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.151
aukce: 51
36 000 Kč / 1 405 €
vyvolávací cena:
46 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.152
aukce: 51
20 000 Kč / 781 €
vyvolávací cena:

pol. č.153
aukce: 51
34 000 Kč / 1 327 €
vyvolávací cena:
pol. č.154
aukce: 51
180 000 Kč / 7 026 €
vyvolávací cena:
180 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.155
aukce: 51
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena: