Povážan Josef 1932–1992
Halb-rundeform, 1980
reliéf, dřevo, olej, kov, 90 × 70 cm, sign. LD Povážan Josef, PD 1980, na rubu štítek s inventárním číslem
Vystaveno v BauKunst Gallerie. Odborně restaurováno.
151
aukce 51
vyvolávací cena
36 000 Kč
€ 1 405
dosažená cena
46 000 Kč