Aukce 51
> Položka 155
Otočná stolička
Čechy, 1. třetina 20. stol., litina, dřevo, nastavitelná výška, nerestaurováno
155
aukce 51
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 117
dosažená cena
3 500 Kč
Hodiny
156
51
5 000 Kč / 195 €
vyvolávací cena:
Podlahové zrcadlo Art Deco
157
51
12 000 Kč / 468 €
vyvolávací cena:
Masaryk
158
51
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
Nejedlý Otakar 1883–1957
Strom s vozem, 20. léta 20. století
159
51
70 000 Kč / 2 732 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena:
Eckert Otto 1910–1995
Vázy a květník – 3 ks
160
51
5 000 Kč / 195 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Družstevní Práce, Krásná jizba
161
51
2 000 Kč / 78 €
vyvolávací cena: