Mrkvička Otakar 1898–1957

Zátiší s jablky

olej, plátno, karton, rám, 26 × 35 cm, sign. PD OM, na rubu přípis Otakar Mrkvička

179 aukce 51

vyvolávací cena 24 000 Kč € 937

pol. č.180
aukce: 51
7 000 Kč / 273 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.181
aukce: 51
6 000 Kč / 234 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.182
aukce: 51
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.183
aukce: 51
20 000 Kč / 781 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.184
aukce: 51
6 000 Kč / 234 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.185
aukce: 51
12 000 Kč / 468 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena: