Lhoták Kamil 1912–1990
Vjezd do podzemní dráhy v Paříži, 1948
litografie, papír, 22,6 × 30,7 cm, sign. PD tužkou Kamil Lhoták 48
Lit.: Šteff ek Libor: Kamil Lhoták grafické dílo v kontextu ostatní tvorby. Libor Šteff ek vlastním nákladem 2015, s. 128, obr. G 131.
181
aukce 51
vyvolávací cena
6 000 Kč
€ 234
dosažená cena
6 500 Kč