Lustr dvanáctiplamenný

Čechy, 10./20. léta 20. stol., návrh P. Janák nebo jeho okruh, chromovaný obecný kov, porcelánové objímky, dvanáct strohých obdélných lomených ramen nese objímky, výška 111 cm, chrom lehce poškozen

198 aukce 51

vyvolávací cena 24 000 Kč € 937

pol. č.199
aukce: 51
5 000 Kč / 195 €
vyvolávací cena:
pol. č.200
aukce: 51
10 000 Kč / 390 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.201
aukce: 51
9 000 Kč / 351 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.202
aukce: 51
8 000 Kč / 312 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.203
aukce: 51
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
pol. č.204
aukce: 51
18 000 Kč / 703 €
vyvolávací cena: