Aukce 51
> Položka 205
Lokhorst van Dirk 1818–1893
Pastorale, kolem r. 1850
olej, plátno, rám, 45 × 51 cm, sign. PD D. Lokhorst, UD na rámu autorský štítek, na rubu štítek s popisem a inventárním číslem 3937
205
aukce 51
vyvolávací cena
48 000 Kč
€ 1 874
Dóza na šňupací tabák
206
51
5 000 Kč / 195 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Buquoyské sklárny
Šálek s podšálkem
207
51
10 000 Kč / 390 €
vyvolávací cena:
Gerard Lucien 1852–1935
Trh, 1869
208
51
50 000 Kč / 1 952 €
vyvolávací cena:
Souprava krabiček – 6 ks
209
51
10 000 Kč / 390 €
vyvolávací cena:
Velký nástolec
210
51
40 000 Kč / 1 561 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
Moser, fa
Souprava sklenic na šampaňské Diplomat – 6 ks
211
51
6 000 Kč / 234 €
vyvolávací cena: