Dóza na šňupací tabák
Čechy, kolem poloviny 19. stol., čiré sklo rubínově přejímané, broušený dekor čoček, po boku centrální medailony s monogramem S.W. a kyticí nesou zbytky zlacení, zátka z obecného kovu, výška 9 cm
206
aukce 51
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 195
dosažená cena
5 000 Kč