nečitelné mistrovské značky, třináctilotový punc 1860, Rakousko-Uhersko, 1860, stříbro, hmotnost netto 311,10 g, ryzost 800/1000, baňaté obdélné žebrované tělo na odsazené patce, se dvěma zdobnými úchyty po boku, vypouklé víko s úchytem ve tvaru ptáka ležícího na vinných listech a hroznech (křídla poškozena), uvnitř zlaceno, výška 15,5 cm