Robot

Německo , 80. léta 20. stol., barevné plasty, obecný kov, papírové nálepky (místy poškozeny), pohyblivá hračka, výška 31 cm

254 aukce 51

vyvolávací cena 3 000 Kč € 117

pol. č.255
aukce: 51
9 000 Kč / 351 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.256
aukce: 51
9 000 Kč / 351 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.257
aukce: 51
10 000 Kč / 390 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.258
aukce: 51
10 000 Kč / 390 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.259
aukce: 51
4 000 Kč / 156 €
vyvolávací cena:
pol. č.260
aukce: 51
15 000 Kč / 585 €
vyvolávací cena: