Aukce 51
> Položka 263
Na procházce u moře
olej, překližka, rám, 50,5 × 60,5 cm, sign. PD King
Restaurováno.
263
aukce 51
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 1 093
Tavík František Šimon 1887–1942
Povaleči u Seiny v Paříži, 1911
264
51
9 000 Kč / 351 €
vyvolávací cena:
Rybáři v Concarneau, Bretonsko, 1912
265
51
9 000 Kč / 351 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
Behrens Peter 1868–1940
Sklenice na víno – 2 ks
266
51
7 000 Kč / 273 €
vyvolávací cena:
Panuška Jaroslav ml. 1898–1962
Zimní krajina s břízami
267
51
10 000 Kč / 390 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Líbal František 1896–1974
Večer v polích na Daskabátě, 1968
268
51
28 000 Kč / 1 093 €
vyvolávací cena:
Powolny Michael 1871–1954 Wiener Keramik
Putti s lučním zvonkem No. 137
269
51
24 000 Kč / 937 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena: