Na procházce u moře

olej, překližka, rám, 50,5 × 60,5 cm, sign. PD King
Restaurováno.

263 aukce 51

vyvolávací cena 28 000 Kč € 1 093

pol. č.264
aukce: 51
9 000 Kč / 351 €
vyvolávací cena:
pol. č.265
aukce: 51
9 000 Kč / 351 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.266
aukce: 51
7 000 Kč / 273 €
vyvolávací cena:

pol. č.267
aukce: 51
10 000 Kč / 390 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.268
aukce: 51
28 000 Kč / 1 093 €
vyvolávací cena:
pol. č.269
aukce: 51
24 000 Kč / 937 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena: