Aukce 51
> Položka 267
Panuška Jaroslav ml. 1898–1962
Zimní krajina s břízami
olej, karton, rám, sklo, 50 × 62 cm, sign. LD Panuška
267
aukce 51
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 390
dosažená cena
10 000 Kč
Líbal František 1896–1974
Večer v polích na Daskabátě, 1968
268
51
28 000 Kč / 1 093 €
vyvolávací cena:
Powolny Michael 1871–1954 Wiener Keramik
Putti s lučním zvonkem No. 137
269
51
24 000 Kč / 937 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Klimt Carl 1876–1945, Bernard Bloch, fa
Putti s košíkem
270
51
32 000 Kč / 1 249 €
vyvolávací cena:
Artěl, Alois Petrus, fa
Dózy – 4 ks
271
51
5 000 Kč / 195 €
vyvolávací cena:
Petrus Alois
Svícen
272
51
2 000 Kč / 78 €
vyvolávací cena:
Stropní svítidlo
273
51
7 000 Kč / 273 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena: