Klimt Carl 1876–1945, Bernard Bloch, fa

Putti s košíkem

nečitelná sign., Čechy, 10.–20. léta 20. stol., návrh pravděpodobně C. Klimta pro fu Bernard Bloch, glazovaná keramika, velký nástolec putti s košíkem a květy, výška 44 cm, vlas. trhlina, 1 lístek opraven

270 aukce 51

vyvolávací cena 32 000 Kč € 1 249

pol. č.271
aukce: 51
5 000 Kč / 195 €
vyvolávací cena:
pol. č.272
aukce: 51
2 000 Kč / 78 €
vyvolávací cena:
pol. č.273
aukce: 51
7 000 Kč / 273 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.274
aukce: 51
7 000 Kč / 273 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.275
aukce: 51
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.276
aukce: 51
18 000 Kč / 703 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena: