Koberec Art deco

1. třetina 20. stol., tkaný koberec s geometrickými motivy, rozměr 315 × 195 cm, drobná poškození

279 aukce 51

vyvolávací cena 16 000 Kč € 625

pol. č.280
aukce: 51
7 000 Kč / 273 €
vyvolávací cena:
pol. č.281
aukce: 51
9 000 Kč / 351 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.282
aukce: 51
8 000 Kč / 312 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.283
aukce: 51
20 000 Kč / 781 €
vyvolávací cena:
pol. č.284
aukce: 51
6 000 Kč / 234 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.285
aukce: 51
8 000 Kč / 312 €
vyvolávací cena: