Junghans, Německo

Nástěnné hodiny

značeno Junghans, Německo, 60. léta 20. stol., čiré sklo, černě lakované dřevo, niklovaný obecný kov, rozměry krabice 26 × 26 × 10 cm, velká závěsná závaží a kyvadlo, strojek funkční bez záruky chodu

291 aukce 51

vyvolávací cena 5 000 Kč € 195

dosažená cena 5 000 Kč

pol. č.292
aukce: 51
14 000 Kč / 546 €
vyvolávací cena:
pol. č.293
aukce: 51
7 500 Kč / 292 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.294
aukce: 51
14 000 Kč / 546 €
vyvolávací cena:

pol. č.295
aukce: 51
8 000 Kč / 312 €
vyvolávací cena:
pol. č.296
aukce: 51
24 000 Kč / 937 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.297
aukce: 51
8 000 Kč / 312 €
vyvolávací cena: