Junghans, Německo
Nástěnné hodiny
značeno Junghans, Německo, 60. léta 20. stol., čiré sklo, černě lakované dřevo, niklovaný obecný kov, rozměry krabice 26 × 26 × 10 cm, velká závěsná závaží a kyvadlo, strojek funkční bez záruky chodu
291
aukce 51
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 195
dosažená cena
5 000 Kč