nečitelná mistrovská značka a puncy, Evropa, 2. třetina 20. stol., stříbro, hmotnost brutto 514,20 g, ryzost 925/1000, vložka z exotického dřeva (částečně poškozena), obdélná schránka s celoplošným jemným dekorem kůry a víkem na stěžejce, rozměr 18,5 × 11 × 4 cm