Lada Josef 1887–1957
Dětské hry v létě, 1937
ofset, papír, poškozeno, 61,5 × 88,5 cm, sign. PD v tisku Jos. Lada 37, UD Josef Lada: Dětské hry v létě, na rubu razítko Národní škola v Kacanovech Vydalo Školní nakladatelství pro Čechy a Moravu v Praze 1940.
302
aukce 51
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 351