Valoch Jiří *1946

Bez názvu, 1984 – 2 ks

strojopis, ruční papír, pasparta, rám, sklo, 29,5 × 20,6 cm, na rubu štítek Nadace pro současné umění Praha

Provenience: Obraz pochází ze sbírky Nadace pro současné umění Praha, která koncem 90. let 20. století zakládala svoji sbírku a zaměřila se na díla současných autorů. Nadaci se podařilo získat mimořádnou kolekci špičkových děl, jejichž ceny dnes dosahují mnohonásobku původních cen. Prodej tohoto díla přispěje na rekonstrukci budovy v Praze sloužící jako výzkumné a výstavní centrum nadace.

6 aukce 52

vyvolávací cena 5 000 Kč € 194

dosažená cena 5 000 Kč

pol. č.7
aukce: 52
5 000 Kč / 194 €
vyvolávací cena:
pol. č.8
aukce: 52
5 000 Kč / 194 €
vyvolávací cena:
pol. č.9
aukce: 52
20 000 Kč / 778 €
vyvolávací cena:

pol. č.10
aukce: 52
5 000 Kč / 194 €
vyvolávací cena:
pol. č.11
aukce: 52
7 000 Kč / 272 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.12
aukce: 52
90 000 Kč / 3 499 €
vyvolávací cena: