Valoch Jiří *1946
Bez názvu, 1984 – 2 ks
strojopis, ruční papír, pasparta, rám, sklo, 29,5 × 20,6 cm, na rubu štítek Nadace pro současné umění Praha
Provenience: Obraz pochází ze sbírky Nadace pro současné umění Praha, která koncem 90. let 20. století zakládala svoji sbírku a zaměřila se na díla současných autorů. Nadaci se podařilo získat mimořádnou kolekci špičkových děl, jejichž ceny dnes dosahují mnohonásobku původních cen. Prodej tohoto díla přispěje na rekonstrukci budovy v Praze sloužící jako výzkumné a výstavní centrum nadace.
6
aukce 52
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 194
dosažená cena
5 000 Kč