Sedláková Vladimíra *1952

Bez názvu, 1989

olej, plátno, rám, 34 × 34,5 cm, sign. LD Sedláková 89

14 aukce 52

vyvolávací cena 15 000 Kč € 583

dosažená cena 16 000 Kč

pol. č.15
aukce: 52
7 000 Kč / 272 €
vyvolávací cena:
pol. č.16
aukce: 52
18 000 Kč / 700 €
vyvolávací cena:
pol. č.17
aukce: 52
7 000 Kč / 272 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.18
aukce: 52
110 000 Kč / 4 277 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.19
aukce: 52
20 000 Kč / 778 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.20
aukce: 52
18 000 Kč / 1 086 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena: