Aukce 52
> Položka 45
Lhoták Kamil 1912–1990
Automobil, 1983
litografie, papír, pasparta, 10,6 × 15,6 cm, sign. LD tužkou K. Lhoták 83, PD v tisku Kamil Lhoták 83
aukce 52
vyvolávací cena
2 000 Kč
€ 78
dosažená cena
5 000 Kč
Pokladničky autíčka, bakelitová Tatra – 4 ks
46
52
8 000 Kč / 311 €
vyvolávací cena:
Lhoták Kamil 1912–1990
Na závodní dráze, 1967
47
52
220 000 Kč / 8 554 €
vyvolávací cena:
330 000 Kč
dosažená cena:
Letadlo
48
52
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena:
Foltýn František 1891–1976
52
20 000 Kč / 778 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Tikal Václav 1906–1965
Bez názvu, 1950
50
52
15 000 Kč / 583 €
vyvolávací cena:
Weiner Král Imrich 1901–1978
Na ulici, 1924
51
52
14 000 Kč / 544 €
vyvolávací cena: