Lhoták Kamil 1912–1990

Automobil, 1983

litografie, papír, pasparta, 10,6 × 15,6 cm, sign. LD tužkou K. Lhoták 83, PD v tisku Kamil Lhoták 83

45 aukce 52

vyvolávací cena 2 000 Kč € 78

dosažená cena 5 000 Kč

pol. č.46
aukce: 52
8 000 Kč / 311 €
vyvolávací cena:
pol. č.47
aukce: 52
220 000 Kč / 8 554 €
vyvolávací cena:
330 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.48
aukce: 52
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.49
aukce: 52
20 000 Kč / 778 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.50
aukce: 52
15 000 Kč / 583 €
vyvolávací cena:
pol. č.51
aukce: 52
14 000 Kč / 544 €
vyvolávací cena: