Načeradský Jiří 1939–2014

Tanec, 2014

olej, plátno, rám, 130 × 162 cm,sign. UD Načeradský 2014

74 aukce 52

vyvolávací cena 120 000 Kč € 4 666

dosažená cena 120 000 Kč

pol. č.75
aukce: 52
12 000 Kč / 467 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.76
aukce: 52
14 000 Kč / 544 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.77
aukce: 52
4 500 Kč / 175 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.78
aukce: 52
34 000 Kč / 1 322 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.79
aukce: 52
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
pol. č.79.1
aukce: 52
22 000 Kč / 855 €
vyvolávací cena: