Aukce 52
> Položka 82
Vožniak Jaroslav 1933–2005
Bez názvu, 1993
olej, sololit, rám, 99,5 × 75,5 cm, sign. na rubu J. Vožniak 2. 5. 1993
82
aukce 52
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 467
dosažená cena
20 000 Kč
Vrátník Ladislav 1927–2010
Židle „Mánes“ – 2 ks
83
52
15 000 Kč / 583 €
vyvolávací cena:
Kienzle, fa
Hodiny nástěnné
84
52
8 000 Kč / 311 €
vyvolávací cena:
Vrátník Ladislav 1927–2010
Světla – 4 ks
85
52
34 000 Kč / 1 321 €
vyvolávací cena:
34 000 Kč
dosažená cena:
Nikl Petr *1960
Bez názvu, 2004
86
52
180 000 Kč / 6 998 €
vyvolávací cena:
Nikl Petr *1960
Bez názvu, 1991
87
52
5 000 Kč / 194 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Bolf Josef *1971
Bez času, 2018
88
52
4 000 Kč / 156 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena: