Klimeš Svatopluk *1944

Sbírání hladiny, z cyklu Vltava, 1998

asambláž, propalované plátno, 30 × 40 cm, sign. LD autorské razítko

Provenience: Obraz pochází ze sbírky Nadace pro současné umění Praha, která koncem 90. let 20. století zakládala svoji sbírku a zaměřila se na díla současných autorů. Nadaci se podařilo získat mimořádnou kolekci špičkových děl, jejichž ceny dnes dosahují mnohonásobku dřívějších cen. Prodej tohoto díla přispěje na rekonstrukci budovy v Praze sloužící jako výzkumné a výstavní centrum nadace.

93 aukce 52

vyvolávací cena 10 000 Kč € 389

pol. č.94
aukce: 52
48 000 Kč / 866 €
vyvolávací cena:
pol. č.95
aukce: 52
140 000 Kč / 5 443 €
vyvolávací cena:
pol. č.96
aukce: 52
140 000 Kč / 5 443 €
vyvolávací cena:

pol. č.97
aukce: 52
38 000 Kč / 1 477 €
vyvolávací cena:
pol. č.98
aukce: 52
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
pol. č.99
aukce: 52
12 000 Kč / 467 €
vyvolávací cena: