Aukce 52
> Položka 163
Tůma Zdeněk 1907–1943
Děvče v klobouku (Adina Mandlová), 1941
olej, dřevěná deska, rám, 66,8 × 44 cm, sign. PD Tůma 1941, na rubu přípis
163
aukce 52
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 583
dosažená cena
40 000 Kč
Kuřácký stolek
164
52
3 500 Kč / 136 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
Vosmík Čeněk (1860–1944), Franta Anýž, fa
Muž s plnovousem
165
52
5 000 Kč / 194 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Tavík František Šimon 1887–1942
Lodě s melouny v Benátkách, 1909
166
52
10 000 Kč / 389 €
vyvolávací cena:
Sokol Koloman 1902–2003
Figury, 1932
167
52
14 000 Kč / 544 €
vyvolávací cena:
Švabinský Max 1873–1962
Jan Křtitel, 1930
168
52
14 000 Kč / 544 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Švabinský Max 1873–1962
Předjaří, z cyklu Rajská sonáta, 1918
169
52
8 000 Kč / 311 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena: