Gross František 1909–1985
Stožáry
olej, dřevěná deska, rám, 23 × 33,5 cm, věnování na rubu: Srdečné přání všeho nejlepšího v Novém roce 1946 přeje mamince František G.
Konzultováno s PhDr. Jiřím Machalickým. Provenience: Dílo pochází z významné sbírky
42
aukce 53
vyvolávací cena
55 000 Kč
€ 2 128
dosažená cena
65 000 Kč