Bouda Cyril 1901–1984

V zimě

litografie, 3/20, papír, rám, sklo, 41,5 × 30 cm, sign. PD Cyril Bouda
Uvedeno v soupisu díla Jana Loriše Cyril Bouda pod č. 113.

84 aukce 53

vyvolávací cena 22 000 Kč € 851

pol. č.85
aukce: 53
10 000 Kč / 387 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.86
aukce: 53
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:
pol. č.87
aukce: 53
45 000 Kč / 1 741 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.88
aukce: 53
32 000 Kč / 1 238 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.89
aukce: 53
4 000 Kč / 155 €
vyvolávací cena:
pol. č.90
aukce: 53
4 000 Kč / 155 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena: