Bibus František, Moravská Třebová
Servírovací mísa
firemní značka Bibus, Čechy, Moravská Třebová, provedení fa Fr. Bibus a syn, 30. léta 20. stol., stříbro, uvnitř zlacené, ryzost 800/1000, hmotnost brutto (bez vložky) 731,20 g, broušená skleněná vložka, exotické dřevo, hluboká mísa oválného tvaru se zhraněnými boky, délka 43 cm
85
aukce 53
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 387
dosažená cena
11 000 Kč