Koblasa Jan 1932–2017

Boj dobra se zlem, 1977

olej, papír, kazeta, sklo, 62 × 47 cm,sign. PD monogramem JK 77

112 aukce 53

vyvolávací cena 85 000 Kč € 3 289

pol. č.113
aukce: 53
85 000 Kč / 3 289 €
vyvolávací cena:
85 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.114
aukce: 53
28 000 Kč / 1 084 €
vyvolávací cena:
pol. č.115
aukce: 53
40 000 Kč / 1 548 €
vyvolávací cena:
48 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.116
aukce: 53
32 000 Kč / 1 238 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.117
aukce: 53
32 000 Kč / 1 238 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.118
aukce: 53
24 000 Kč / 929 €
vyvolávací cena: