Aukce 53
> Položka 113
Koblasa Jan 1932–2017
Představení, 1977
koláž, olej, papír, kazeta, sklo, 78 × 64 cm, sign. PD monogramem JK 77 Vystaveno v Galerii Moderna 6. – 22. 8. 2017
113
aukce 53
vyvolávací cena
85 000 Kč
€ 3 289
dosažená cena
85 000 Kč
Sirka Boris *1981
Bijou, 2006
114
53
28 000 Kč / 1 084 €
vyvolávací cena:
Jetelová Magdalena *1946
Modročerná kompozice, 1991
115
53
40 000 Kč / 1 548 €
vyvolávací cena:
48 000 Kč
dosažená cena:
Mirvald Vladislav 1921–2003
Kaňkáž 1963
116
53
32 000 Kč / 1 238 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:
Mirvald Vladislav 1921–2003
Kaňkáž, 1963
117
53
32 000 Kč / 1 238 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:
Dokoupil George Jiří *1954
Osm hlav, 1991
118
53
24 000 Kč / 929 €
vyvolávací cena:
Fila Rudolf 1923–2015
Dvojice, 1976
119
53
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena: