Načeradský Jiří 1939–2014

Bez názvu, 2012

olej, plátno, rám, 81 × 100 cm, sign. LD 2012 Načeradský

124 aukce 53

vyvolávací cena 100 000 Kč € 3 870

pol. č.125
aukce: 53
16 000 Kč / 619 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.126
aukce: 53
28 000 Kč / 1 083 €
vyvolávací cena:
pol. č.127
aukce: 53
16 000 Kč / 619 €
vyvolávací cena:

pol. č.128
aukce: 53
18 000 Kč / 697 €
vyvolávací cena:
pol. č.129
aukce: 53
55 000 Kč / 2 128 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.130
aukce: 53
4 000 Kč / 155 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena: