Aukce 53
> Položka 136
Načeradský Jiří 1939–2014
Bez názvu, 1962
akvarel, pastel, tuš, rám, sklo, 86,5 × 59,5 cm, sign. PD 62 Načeradský
136
aukce 53
vyvolávací cena
24 000 Kč
€ 929
dosažená cena
24 000 Kč
Načeradský Jiří 1939–2014
Geometr, 1992–1995
137
53
11 000 Kč / 426 €
vyvolávací cena:
Načeradský Jiří 1939–2014
Ušatky lovkyně, 1980
138
53
11 000 Kč / 426 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
Neuschul Ernest 1895–1968
Organizovaný chaos, 1965
139
53
100 000 Kč / 3 870 €
vyvolávací cena:
Rudolf Pavel
Větrník, 1987
140
53
38 000 Kč / 1 471 €
vyvolávací cena:
Dohnalová Tea *1993
Souprava servírovacích mís – 3 ks
141
53
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
Šnajdr Miroslav *1938
Černovír z dubna, 2006
142
53
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena: