Aukce 53
> Položka 146
Placht Otto *1962
Rozkvět, 2012
akvarel, pastel, papír, 70 × 100 cm, na rubu sign. Placht 2012
146
aukce 53
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 580
dosažená cena
24 000 Kč
Klimeš Svatopluk *1962
Oheň, 1992
147
53
8 000 Kč / 310 €
vyvolávací cena:
Hendrych Jan *1936
Busta stykač, 1967
148
53
25 000 Kč / 967 €
vyvolávací cena:
Novák Ladislav 1925–1999
Renversé – merveilleux, 1982
149
53
14 000 Kč / 542 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Ranný Michal 1946–1981
Divoká Šárka, 1970
150
53
18 000 Kč / 697 €
vyvolávací cena:
Sion Zdeněk
Bez názvu, 1965
151
53
36 000 Kč / 1 393 €
vyvolávací cena:
Zoubek Olbram 1926–2017
EVO-OLBRAME
152
53
38 000 Kč / 1 471 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena: